DONATIES;

IBAN; NL55ABNA0101270674
t.n.v. Stichting Geef Om Elkaar Nederland
Onder vermelding van Donatie


De stichting geef om elkaar Nederland ontvangt geen subsidies en word gedragen door donaties en sponsors. Om zoveel mogelijk kinderen te helpen is alle hulp welkom. Wij zetten ons in dat van uw donaties wij zorgdragen dat deze doelgroep een steuntje in de rug ontvangen.

Anders ondersteunen?
Helpen kan natuurlijk op meerdere manieren dan enkel met financiële donaties. U kunt onze stichting helpen door een sponsorloop of een benefietavond te organiseren. Of het doneren van opbrengsten van een braderie, ook het sponsoren van flyers of middelen is fijn. 
Het delen van onze acties en of banner binnen uw netwerk is fijn. 
Ideeën en donaties zijn welkom. We danken u!

Wij zijn ook gebaat bij gesponsorde vrijkaarten of dergelijke producten/acties van bedrijven.